SKRIVBORDSSTOL, "Aeron", Don Chadwick och Bill Stumpf, Herman Miller, 1990/2000-tal.

Armlän med skinn samt nätklädd sits och rygg.

Slitage, repor, torrsprickor. Ej funktionstestad.

Utropspris
4 000 SEK