ADVENTSLJUSSTAKAR, 2 st, Osram, 1900-talets mitt/andra hälft.

Mässing och metall. 7 ljusarmar vardera. Typ 1660 och 1661. Höjd 35 och 60 cm.

Ej funktionstestade. Repor. Några sprickor. Någon buckla.

Utropspris
1 500 SEK