Stomme i gulmetall och trä. Laminerade brickor med dekor av blommor och lövverk. Övre bricka med fällbara sidor. På hjul. Längd 76, total bredd 75,5, total höjd 71 cm.
Bruksslitage. Repor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.