STOLAR, 4 st, 1950/1960-tal.

STOLAR, 4 st, 1950/1960-tal.

Svartmålade stommar, sitsar fanérade i teak. Stapelbara.

Bruksslitage. Repor och stötmärken.

Utropspris
2 000 SEK