MINIATYRER, ett par, olja på papp, 1800-talets början.

Föreställer Joseph Thaddeus Tvarjansky (1784-1852) och Charlotta Tvarjansky, född Jahnson, (1808-1848). Storlek 6,5x5 cm.

Slitage, ej examinerad ur ram

Utropspris
400 EUR