NATTLJUSSTAKAR, 1 par, silver, Frans Holm, Vadstena 1858. Vikt ca 226 gram.

Snäckformade. Svängda hänklar. Lösa ljusmanschetter. Höjd 9 cm.

Någon obetydlig repa. Lagning. Ljusmanschetter med några bucklor.

Utropspris
2 000 SEK