Emma Löwstedt-Chadwick

(Sverige, 1855-1932)
Emma Löwstedt-Chadwick
(Sverige, 1855-1932)

EMMA LÖWSTEDT-CHADWICK, olja på duk, signerad.

Stilleben med draperier, vas samt bok. 63 x 52 cm.

Repor. Retuscherad. Färgbortfall.

Utropspris
5 000 SEK