VÄGGLAMPA, "Nyhavn", Alfred Homann & Ole V. Kjær, Louis Poulsen, 2000-tal.

Koppar. Etikettmärkt. Längd ca 45, höjd 22 cm.

Ytslitage, repor, anlupen, fläckar. Ej funktionstestad.

Utropspris
3 000 SEK