SÄNGBORD, 1 par, 1900-talets första hälft.

Målade. Beslag av mässing. En låda i sarg. Hyllplan. Bredd 40. Djup 40. Höjd 75 cm.

Senare målning och beslag. Repor och märken. Skivorna något slagna.

Utropspris
3 000 SEK