Jane Maria Bowkett

(Storbritannien, 1837-1891)
Jane Maria Bowkett
(Storbritannien, 1837-1891)

JANE MARIA BOWKETT, olja på duk, monogramsignerad JMB

Stickande ung kvinna på stentrappa. 61x46 cm.

Lagningar, några retuscher, litet område med färgbortfall, krackeleringar

Utropspris
6 000 SEK