SERVIETTRINGAR, 12 stycken, olika, silver, 1900-tal.

Olika modeller, flertalet med dekor. Diverse stämplar, däribland GAB och Tyskland. Diameter ca 4 cm. Vikt ca 218 g.

Monogram. Slitage. Rispor. Anlöpningar.

Utropspris
1 500 SEK