480357

KARMSTOLAR, 1 par, sk Gripsholmsstolar, 1900-talets andra hälft.

Karmstolar, 1 par, sk gripsholmsstolar, 1900-talets andra hälft.

Målade. Genombruten rygg. Lös stoppad rygg och sits. Kopplade ben.

Repor och märken. Färgbortfall. Klädsel med slitage. Fläckar.

Utropspris
4 000 SEK
Rekommendationer