SKÅP, omkring år 1900.

SKÅP, omkring år 1900.

Målat. Över- och underdel med 2 dörrar samt bakomliggande hyllplan och lådor. Krennelerat krön. Bredd 89. Djup 50. Höjd ca 213 cm. Blyertsmärkt Martin Lindahl daterad 1896. Nyckel finns.

Renoverat och kompletterat. Senare målning och inredning. Repor och märken. Nyckel finns.

Utropspris
6 000 SEK