SMYCKESUR, dam. Tissot Locle. 14K guld. Briljant- och 8/8 slipade diamanter ca 1.00 ct. 1920/30-tal. Vikt 17,7 g.

Diameter 15 x 26 mm.

Bruksslitage. Ej konditionstestad.

Utropspris
550 EUR