AUTOGRAFER AV BOXARE, 3 st, 1900-talets andra hälft.

Jack Dempsey, Joe Louis samt Gene Tunney. Inramade, egenhändigt signerade. Bildstorlek/bildyta ca 27x18, 23x16, 24x18 cm. Kopia av brevförsändelse undertecknad Jack Dempsey medföljer.

Ej examinerade ur ram. Viss gulnad.

Utropspris
3 000 SEK