BISKVIFLICKDOCKA, Tyskland, 1900-talets första del, Simon & Halbig, 1080.

Huvud av biskvi. Fasta insatta ögon. Öppen mun. Stoppad kropp. Längd 65,5 cm.

Smärre slitage. Kläderna samt stoppade kroppen med smärre skador.

Utropspris
2 000 SEK