KIM DAE-JUNG, UHRO KEKKONEN, THORBJÖRN JAGLAND, 3 autografer.

Sydkoreas president Dae-jung på korrespondenskort, dat 11 dec 2000, Finlands President Kekkonen på visitkort, norges statsminister Jagland på signerat foto. Bladstorlek 10 x 4- 15,5 x 10 cm.

Slitage.

Proveniens

Rolf Anderssons autografsamling påbörjad 1943.

Utropspris
2 000 SEK
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?