KNIVAR, 2 st, C.W Dahlgren, Eskilstuna, 1900-talets början.

Grepp i svärtat trä. Baljor med etsad respektive genombruten dekor. Längd 21 respektive 24,5 cm.

Slitage. En med något naggas knivspets.

Utropspris
1 500 SEK