PARTI BESTICK, 7 delar. Silver. Bl a GAB, Stockholm 1899. Tot ca 330 g.

Såsslev samt strösked i etui, förgyllning, längd 20-21 cm. Olika skedar längd 17-22.

Ställvis hårt slitage.

Utropspris
1 500 SEK