TÅGSET, Märklin H0. 1900-talets andra hälft.

Två lok, RSM 800 samt CM 800 89028. Diverse vagnar samt räls. Röd Märklinkartong.

Bruksslitage. Ej funktionstestad. Ej genomgånget. Skador på Märklinlådan.

Utropspris
1 500 SEK