HALVMÅNEBORD, 1800-tal.

HALVMÅNEBORD, 1800-tal.

Vitlackerat trä. Höjd 78, bredd 118,5, djup 58 cm.

Senare bemålning, bruksslitage, hack och repor.

Utropspris
1 500 SEK