BESTICK, 3 delar, "Engelsk Snäck", och KAFFESKEDAR, 12 st, silver. Vikt 146 + 124 g.

Kniv, gaffel och sked. I schatull med monogram. Kaffeskedar med förgyllning.

Slitage. Repor.

Utropspris
1 700 SEK