FIGURINER, ett par, parian och porslin, Neapelliknande märken, 1900-talets början.

Man samt kvinna och barn. Höjd 24 respektive 26 cm.

Slitage. Skador, lagningar och mindre bortfall. Limrester.

Utropspris
1 500 SEK