BORD, Piet Hein/Arne Jacobsen, Fritz Hansen, Danmark.

Vit laminatskiva med förkromat underrede. Längd 115, bredd 115 och höjd 70 cm.

Slitage. Avskavd färg. Repor.

Utropspris
4 000 SEK