FILMCELLER, 4 st, bl.a "Scarface" och "The Matrix".

"Scarface Original Limited Edition Filmcel". Numrerad 22/100. 19,5 x 24,5 cm.
"The Matrix Original Limited Edition Filmcel". Numrerad 31/100.
2st "Star Trek - The Motion Picture Original Film Cels" (Klingon Empire No 02407 samt The Federation No 00335) 7 x 19 cm.

Ej examinerade ur ram.

Utropspris
1 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

1338. Ytterfoder, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
Budhistorik
Aktuellt bud:
3 000 SEK