LJUSSTAKAR, ett par, silver, rokokostil, svenska importstämplar, 1900-tal.

Rik, böljande dekor, på fyra fötter. Fyllda. Höjd ca 18 cm.

Bruksslitage. Repor och anlöpningar. En fyllning något lös.

Utropspris
1 500 SEK