ARKIVSKÅP, märkt Tyco Gamleby, 1900-talets mitt/andra hälft.

Ekfanerat. Rak form. Bredd 98, djup 31, höjd 140 cm.

Slitage, repor, skador, fläckar.

Utropspris
2 000 SEK