486615

JULTALLRIK, porslin, "Jule aften 1895". Bing & Gröndahl.

Jultallrik, porslin, "jule aften 1895".  bing & gröndahl.

Diameter 7.

Mindre slitage. Insides kantnagg på fotringen.

Utropspris
10 000 SEK