CHAMPAGENSTRUTAR, 5 st samt SKÅL, glas "Clown", Anne Nilsson, Orrefors.

Målad dekor i olika färger. Glasens höjd 27 cm, skålens diameter 19,5 cm. Signerade AN samt olika målarsignaturer.

Obetydligt slitage.

Utropspris
3 000 SEK