DOCKSKÅP, "Grete's Lyst", 1900-talets första hälft.

Fyra rum fördelat på två våningar. Åtta spröjsade fönster. Bakstycke i glasdörr/lucka. Bredd 82 cm, djup 46 cm, höjd 94 cm.

Slitage, skador, lösa delar medföljer.

Utropspris
300 EUR
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

96. Hans Hedberg, burkar, 2 st samt vas, Biot, Frankrike.
Utropspris
5 000 - 6 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
Fair warning
15 000

ditt bud
14 000

ditt bud
Aktuellt bud:
15 000 SEK