Smycken
487062

RING, 9k guld med mynt lägst 20k. Vikt ca 15g.

ring med infattat mynt, genombruten infattning. Storlek 19/60. Ovansidans diameter 26mm.

Slitage. Bucklor.

Utropspris
2 500 SEK