Sked, 84 silver, Nikolai Lukitsch Dubrowin, Moskva, Ryssland 1822-1855. Vikt 64 gram.

Skaft med vriden dekor, förgyllt skedblad samt graverad dekor. Längd 17 cm.

Bruksslitage, repor och fläckar

Utropspris
3 000 SEK