SATSBORD, 2 st, England 1800-talets slut.

Mahogny- och valnötsfanerade. 29x39 cm, höjd 67,5 cm och 28x34 cm, höjd 67,5 cm.

Bruksslitage, skador

Utropspris
150 EUR