WLADYSLAW SZERNER, akvarell m täckvitt, sign Szerner.

Ryttare med kavalleri. 27,7 x 21 cm.

Papper uppfäst på kartong. Ej ramad.
Obetydliga fläckar. Mindre nagg längs papprets yttre kanter.

Utropspris
5 000 SEK