KANDELABRAR, ett par, silver, Norge 1900-talets första hälft. Sv. imp.stämplar 1946. Tot. vikt inkl fylld fot 1069 gram.

Två ljusarmar, reliefdekor. Höjd 15,5 cm.

Bruksslitage

Utropspris
2 000 SEK