SERVISDELAR, 43 st, porslin, "Ostindia", Rörstrand, 1900-talets andra hälft.

Såsskål på fot, 2 uppläggningsfat, terrin, 11 förrättstallrikar, 12+2 djupa tallrikar, 12 mattallrikar, 2 jubileumstallrikar.

Bruksslitage. 2 förrättstallrikar med skador medföljer.

Utropspris
3 000 SEK