Madeleine Pyk – en samling F769

SKRIVBORD, engelsk stil, omkring 1900-talets mitt.

Skiva delvis klädd med skinn. 3 lådor i sarg. 2 hurtsar med sammanlagt 5 lådor. Längd 120, bredd 60, höjd 78 cm.

Slitage. Skador, fläckar och bortfall. Hål på skinn. Nyckel saknas. Nyckel saknas.

Utropspris
2 000 SEK