FIGURINER, 2 st, porslin, Lladro, Spanien, 1900-tal.

Dansande par respektive åsna med barn. Höjd ca 24 cm.

Sedvanligt ytslitage, ett finger med smärre nagg.

Utropspris
2 000 SEK