489836

ÖRHÄNGEN, ett par, 14k vitguld med prinsesslipde diamanter, totalt ca 1.50 ct, utländska stämplar. Vikt 3 g.

Stift. Höjd 1 cm.

Bruksslitage.

Utropspris
6 000 SEK