SOFFBORD, engelsk stil, Nordiska Kompaniet, 1900-tal.

Mahogny med mässingsdetaljer. Längd 137, bredd 63 och höjd 43 cm.

Smärre slitage. Repor på skivan och mässingsbrickan. Rispor.

Utropspris
1 500 SEK