Beverloo Corneille

(Nederländerna, 1922-2010)
Beverloo Corneille
(Nederländerna, 1922-2010)

MATTA, Corneille. 39/125. Signerad. Galleri GKM 2003.

"Elégie d'un été". 100% ull. Motiv med kvinna och fågel mot blå botten. Diameter 217 cm. Etikettmärkt.

Obetydligt slitage.

Utropspris
15 000 SEK