VÄGGLAMPETTER, 1 par, glas, Venini Murano, Italien.

Bladformade med underfångsrand. Stämplade Venini Murano, made in Italy. Höjd 21 cm.

Ej funktionstestade. Några repor. En insida med nagg.

Utropspris
3 000 SEK