TÅGSATS, "grundsats 0963" Märklin H0, 1900-talets andra hälft.

Tanklok, två personvagnar, transformator samt rälsdelar.

Slitage. Ej fullständigt genomgången, ej funktionstestad.

Utropspris
1 500 SEK