BESTICKUPPSÄTTNING, 61 delar, silver, "HAGA", Skandia, 1900-talets mitt. Vikt 2667 g inkl stålblad.

6 bordsgafflar längd 21 cm, 2 bordsknivar längd 25 cm, 6 bordsskedar längd 21 cm, 12 gafflar 18 cm, 12 skedar 18 cm, 12 förrättsknivar längd 21,5 cm, 6 desertknivar längd 18cm, 5 smörknivar längd 17 cm.

Bruksslitage. Repor och märken.

Utropspris
7 000 SEK