Smycken
492165

ARMBAND, silver, paste, Frankrike 1800-tal. Tot ca 67 gram.

Mittparti utformat som blomsterbukett, ledad länk. Längd 17 cm.

Slitage, nagg, ett fåtal glasbitar saknas.

Utropspris
1 500 SEK