Madeleine Pyk – en samling F769

PARTI SILVER, 11 delar, bland annat GAB och Georg Jensen, 1900-tal. Total vikt ca 445 gram.

4 supkoppar, 3 punschmuggar, 3 bägare, supsked. Höjd 4,5-6 cm.

Smärre slitage och repor.

Utropspris
4 000 SEK