Franz Iffland

(Tyskland, 1862-1935)
Franz Iffland
(Tyskland, 1862-1935)

FRANZ IFFLAND, skulptur, patinerad brons, signerad.

Man med örn. Tot höjd: 56 cm.

Slitage, repor, lös örn, skadad sockel.

Utropspris
8 000 SEK