SPEGEL, möjligen Josef Frank för Svenskt Tenn, 1900-talets andra hälft.

Kvadratisk form med rundade hörn. Ram av gulmetall. Mått 91x91 cm.

Bruksslitage. Glas med smärre repor. Ram med skador och anlöpningar.

Utropspris
4 000 SEK