PARTI TÅGSET, bla Märklin, 1900-tal.

2 lok, 11 vagnar samt diverse byggnader, träd, figurer, räls och transformator medföljer. Röd Märklinkartong.

Bruksslitage. Skador och lösa delar. Ej fullt genomgånget. Ej funktionstestad. Skador på kartong.

Utropspris
4 000 SEK