SOFFBORD, 1900-talets andra kvartal.

Alm, mörbetsat lövträ samt rotfanérad skiva. Kopplade ben. Diameter 81, höjd 57 cm.

Bruksslitage, fläckar, repor. Renoverad samt kompletterad.

Utropspris
1 500 SEK